Sugar Rush Super Scatter

Sugar Rush Super Scatter: spelregels en werking

van Pragmatic Play

RTP
96,58%
Volatiliteit
Hoog
Max. winst
50.000x
Rollenindeling
7x7
Winnen op verschillende manieren
Cluster pays
Verschenen
15-01-2026

Sugar Rush Super Scatter: vermenigvuldigers blijven staan tot x1024

Sugar Rush Super Scatter maakt van elke ronde een zichtbaar proces. Het 7x7-veld met Cluster pays verandert na elke winnende Tumble: plekken waar symbolen exploderen worden gemarkeerd, en wie tweemaal op dezelfde cel raakt ziet daar een plakkaat met x2 verschijnen dat kan doorgroeien tot x1024. De waarde staat letterlijk op het veld gedrukt, dus iedereen die meekijkt ziet precies hoe een ronde zich opbouwt en waar de spanning zit. In de gratis spins blijven die vermenigvuldigers de hele ronde staan en groeien, terwijl het raster van kleur verschiet; tussendoor onderbreken feestschermen als MEGA! de ronde met de gewonnen som in groot cijfer. De gepubliceerde return is 96,58%, de hoogste van de vier Sugar Rush-delen, en de volatiliteit is Hoog. Dit is een spel dat zijn drama open op tafel legt.

Waar spelen

  • 1XBET Na een storting van minstens twintig euro wordt vijftien euro als opneembaar saldo bijgeschreven, zonder inzetvereiste. Het bedrag verschijnt na accountverificatie en is direct beschikbaar voor uitbetaling, los van eventuele winst uit het spelen zelf.
    Start met spelen

Deze website bevat commerciële links naar casino's.

Speel voor je plezier en niet om te verdienen. Bepaal vooraf een budget.

18+

Sugar Rush Super Scatter: spins die vergeten, ronden die onthouden

De spin vergeet, de ronde onthoudt

Het basisspel wist elke gemarkeerde multiplier zodra de tumble-reeks van een spin eindigt; tijdens de gratis spins blijft precies diezelfde markering tot het einde van de ronde bestaan en kan hij doorgroeien tot x1024. Dat contrast is het organisatieprincipe van Sugar Rush Super Scatter: de tijd is verdeeld in spins zonder verleden en ronden met geheugen, en de waarde van een spin hangt daardoor af van zijn plek in de tijd, niet alleen van de symbolen. Dit vierde deel van de Sugar Rush-reeks van Pragmatic Play verscheen op 15 januari 2026, met een vast 7x7-rooster, Cluster pays vanaf vijf horizontaal of verticaal verbonden symbolen, volatiliteit Hoog en een maximale winst van 50.000x de totale inzet. De gepubliceerde RTP van 96,58% is de hoogste van de vier delen. Het redactionele belang van dat verschil is eenvoudig: een spel met geheugen geeft elke zet een verloop om te volgen, in plaats van alleen een uitslag om af te wachten.

Hoe lang één spin duurt

Eén spin is hier geen moment maar een reeks. Winnende clusters worden uitbetaald en verdwijnen, de resterende symbolen zakken naar beneden en de lege cellen vullen van boven; de Tumble stopt pas als er geen winst meer valt, en pas daarna wordt het totaal bijgeschreven. Elke exploderende winst markeert zijn cel, vanaf de tweede explosie op dezelfde plek verschijnt een multiplier die per nieuwe explosie verdubbelt van x2 tot maximaal x1024, en meerdere multipliers in dezelfde cluster tellen bij elkaar op. Dezelfde inzet kan daardoor een flits zijn of een ketting van tientallen zichtbare tussenstappen. Het spel schrijft die vluchtige geschiedenis zelf mee: in een smal paneel aan de rechterrand verschijnen de twee laatste opvallende winsten als regels met aantal, symbool, multiplier en bedrag, en bij een grote cluster toont een tussenregel de berekening, in de vastlegging bijvoorbeeld vijf beren maal 80 is 40,00 dollar. Een spin die zijn eigen verloop al notuleert, hoeft achteraf niet meer verteld te worden.

De gratis spins als boog met een klok

Congratulations-scherm toont +10 free spins en totale winst van $1.161,20 op roze achtergrond

Drie tot zeven scatters, in elke mix van Scatter en Super Scatter, leveren respectievelijk 10, 12, 15, 20 of 30 gratis spins op. Vanaf dat moment verandert de tijd van vorm. Linksboven telt een plaque het resterende aantal af, de achtergrond verschuift van bleekblauw naar violet, of naar roze in de supervariant die met x2 op alle 49 velden begint, en de gemarkeerde multipliers worden niet langer gewist: ze blijven de hele ronde liggen en groeien. De vastlegging toont in één gekochte superronde velden tot x368 en een bijna volledig bezet rooster. Twee ingrepen veranderen de boog onderweg: een retrigger voegt halverwege opnieuw 10 tot 30 spins toe zonder de lopende winst te resetten, en de limiet van 50.000x beëindigt de ronde onmiddellijk, waarbij de resterende spins vervallen. De ronde krijgt zo de vorm van een partij met een klok die kan worden bijgesteld of stilgelegd, en de stand ervan is op elk moment direct afleesbaar.

De prijs van wachten: vijf betaalde ingrepen op de tijdlijn

Buy Feature venster toont Free Spins voor $200,00 en Super Free Spins voor $1.000,00 bij inzet $2,00
OptieKosten (x inzet)RTPEffect op het verloop
Ante Bet5x96,56%Tien keer zoveel kans op de trigger; de koopoptie valt weg
Super Spin 110x96,50%Elke basisspin start met willekeurige multipliers van x2 tot x128
Super Spin 2250x96,52%Elke basisspin start met een vaste x32 op alle 49 velden
Gratis spins kopen100x96,50%De ronde begint direct, zonder startmultipliers
Super gratis spins kopen500x96,55%De ronde begint direct met x2 op alle 49 velden

Hoe een ronde eindigt en wat er blijft

MEGA win van $30,12 op blauwe sterrenachtergrond met vallende gouden munten en sterren

Bijna elke gebeurtenis krijgt een afsluiting. Grote tussenwinsten onderbreken de reeks met een eigen scherm onder een van vier vastgelegde labels: NICE, SUPERB, SENSATIONAL en MEGA, elk met het bedrag op een roze plaque; welke drempel bij welk label hoort, staat nergens in de regels of op het scherm en blijft daarmee onbekend. Een afgeronde gratis-spinsronde eindigt op een eindscherm met het totaal. De vastlegging levert daarbij een eerlijke tegenstelling: een gekochte standaardronde van 200 dollar eindigde op 27,10 dollar en kreeg desondanks hetzelfde felicitatiescherm, terwijl een gekochte superronde van 1.000 dollar nog liep toen de documentatie stopte, met 1.429,20 dollar op de teller en zonder bekend eindtotaal. De ceremonie is gegarandeerd, de opbrengst niet. Na afloop verschijnt direct een REBUY-knop voor dezelfde prijs, dus het volgende verloop ligt één klik verderop. Zo maakt deze build van een solitaire automaat een aaneenschakeling van ronden met begin, midden en einde, die onderweg alles vastleggen alsof er wordt meegekeken.

Inzet kiezen en spelen

Elke spin in Sugar Rush Super Scatter levert een winst op zodra vijf of meer gelijke symbolen horizontaal of verticaal verbonden zijn. De speler kiest een inzet, start de ronde en herhaalt die cyclus; Tumble en Multiplier bepalen hoe ver één enkele spin doorloopt.

Inzet instellenKlik op - of + om de inzet per ronde te bepalen. Het huidige bedrag staat naast BET en het beschikbare tegoed naast CREDIT; elke volgende spin gebruikt deze waarde opnieuw.
Ronde startenDe spinbutton vult het rooster van 7x7. Clusters van minimaal vijf symbolen betalen uit, Tumble verwijdert de winnende symbolen en vult de lege cellen opnieuw zolang er clusters vallen; gemarkeerde vakjes verdubbelen per explosie tot x1024 en de eindwinst wordt bij het saldo opgeteld.

Screenshots van het spel

Bijna volledig rooster met multipliers tot x256 tijdens Super Free Spins, winst $1.429,20 en 8 spins over
Eindscherm van de free spins toont een totale winst van $27,10 verdeeld over 10 free spins
Tussentijdse winst van $9,02 met de aanduiding Superb tijdens een korte celebratie-animatie
Kleine winst van $7,51 aangeduid als Nice, met sterren en munten op blauwe achtergrond
Winst van $7,50 met het label Sensational, begeleid door confetti en vallende munten
Tijdens de free spins levert een cluster paarse beren $0,34 op, met 9 spins over en twee scatters zichtbaar
×
Bijna volledig rooster met multipliers tot x256 tijdens Super Free Spins, winst $1.429,20 en 8 spins over
‹1 / 6›
×
Eindscherm van de free spins toont een totale winst van $27,10 verdeeld over 10 free spins
‹2 / 6›
×
Tussentijdse winst van $9,02 met de aanduiding Superb tijdens een korte celebratie-animatie
‹3 / 6›
×
Kleine winst van $7,51 aangeduid als Nice, met sterren en munten op blauwe achtergrond
‹4 / 6›
×
Winst van $7,50 met het label Sensational, begeleid door confetti en vallende munten
‹5 / 6›
×
Tijdens de free spins levert een cluster paarse beren $0,34 op, met 9 spins over en twee scatters zichtbaar
‹6 / 6›

Je speelbudget slim beheren

De twee bewuste keuzes in Sugar Rush Super Scatter zijn welke kosten de speler vooraf betaalt: een duurder basisspel via Special Bets, of een directe toegang tot Gratis spins via Buy Feature. Beide routes verschillen in prijs, starttoestand van de Multiplier-plekken en het licht verschillende uitbetalingspercentage.

Standaard of Super Free Spins kopen

Buy Feature is tijdens het basisspel beschikbaar en biedt twee opties: Gratis spins voor 100x de inzet, of Super Free Spins voor 500x. De duurdere variant start met een x2-multiplier op alle 49 plekken; het theoretische uitbetalingspercentage is 96,50% respectievelijk 96,55%. Welke variant uiteindelijk meer oplevert, is per ronde niet voorspelbaar.

Basisspel verduurderen via Special Bets

Special Bets past elke basisspin aan: Ante Bet (5x de inzet, 10x hogere kans op Gratis spins, uitbetalingspercentage 96,56%), Super Spin 1 (10x, willekeurige startmultipliers) en Super Spin 2 (250x, x32 op het hele raster). De hogere prijs verandert alleen de starttoestand, niet de uitkomst; Ante Bet schakelt bovendien de Buy Feature uit.

Basisspel, gratis spins en turbo

Sugar Rush Super Scatter draait op een vast 7x7-raster met Cluster Pays: clusters van minimaal vijf verbonden symbolen betalen, exploderen en markeren plekken waarop een Multiplier vanaf x2 kan opbouwen tot x1024. Het basisspel en de twee gratis-spins-varianten onderscheiden zich door wat met die gemarkeerde Multiplier-plekken gebeurt.

Free spins met x80 multiplier op paarse berenkolom, winst $586,20 en 3 spins resterend, scatters zichtbaar

Base Game

In het basisspel markert elke exploderende winnaar zijn plek; vanaf de tweede explosie op dezelfde plek start een Multiplier op x2 die per volgende hit verdubbelt tot x1024. Multipliers op verschillende plekken tellen bij dezelfde winst bij elkaar op, maar zodra de Tumble-reeks eindigt worden alle gemarkeerde plekken gewist. Via Buy Feature (100x of 500x de inzet) en Special Bets (Ante Bet, Super Spin 1 en 2) is de starttoestand aan te passen.

Free Spins (Standard)

Free Spins (Standard) wordt getriggerd door 3 tot 7 Scatter- of Super Scatter-symbolen en levert 10 tot 30 spins op, met dezelfde aantallen bij een retrigger. Anders dan in het basisspel blijven gemarkeerde Multiplier-plekken hier de hele ronde liggen en kunnen ze over alle spins heen verder groeien. Deze variant start zonder vooraf geplaatste multipliers en is koopbaar voor 100x de totale inzet.

Super Free Spins

Super Free Spins volgt dezelfde trigger- en retriggerregels en dezelfde blijvende Multiplier-plekken als de standaard ronde, maar opent met een x2-multiplier op alle 49 rasterposities. Daardoor begint elke plek al twee verdubbelingsslagen verder dan in de standaard ronde. Deze optie is koopbaar voor 500x de totale inzet.

Symbolenoverzicht met uitbetalingen

Spelregels pagina 1/8 met uitbetalingstabellen voor lolly, hart, jellybean, ster, beren en het scattersymbool
Symbool Rol in het spel x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15x1x2x3x4
Pink/magenta striped lollipopHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange/amber heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Magenta/pink jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter
SUPER SCATTERScatter100,00500,005.000,0050.000,00

Alle bonussen op een rij

Koopfunctie van de bonus
Ja
Ante-weddenschap
5,00x
  • Free SpinsAl vanaf de startKost 100,00x
  • Super Free SpinsKost 500,00x

Inzetmogelijkheden

Inzet vanaf
0,20
Maximale inzet
60.000,00
Valuta van de inzet
USD

Werkt op jouw apparaat?

Automatische spins
Ja

De serie van dit spel

Sugar Rush

Totaal aantal spellen per serie4

Sugar Rush Super Scatter voegt als enige van de vier een tweede scattersymbool toe: de Super Scatter betaalt bij 3 of meer scatterachtige symbolen tot 50.000x, gelijk aan de maximale winst van dit deel, terwijl Sugar Rush en Sugar Rush Xmas op 5.000x blijven en Sugar Rush 1000 op 25.000x. De inzet loopt hier tot 60.000 dollar, tegen 240 dollar bij de rest, en er zijn drie Special Bets naast de bekende bonusaankopen van 100x en 500x. Het fundament blijft identiek: een 7x7-clusterrooster met tumble, vermenigvuldigingsvelden die verdubbelen tot x1024 zoals bij Sugar Rush 1000, en gratis spins waarin die velden de hele ronde behouden blijven.

Thema en verhaallijn

Eten en drinken

Alle bonusfuncties op een rij

  • Ante Bet
  • Cluster Pays
  • Gratis spins
  • Multiplier
  • Scatter
  • Tumble

Kennismaken met de ontwikkelaar

Pragmatic Play

Pragmatic Play levert zijn volledige portfolio via één API-integratie, wat operators overal ter wereld snelle, uniforme toegang geeft tot het aanbod van deze ontwikkelaar. Het bedrijf is vanuit Gibraltar actief, met kantoren onder meer in Malta, het Verenigd Koninkrijk, Roemenië, Bulgarije, Servië, India en Argentinië, en is gelicentieerd door onder andere de Malta Gaming Authority en de UK Gambling Commission. In de gemirrorde catalogus overheersen video slots ruim, aangevuld met kleinere reeksen scratch cards, crash- en tafelspellen. Series als Wolf Gold, Big Bass, Sweet Bonanza en Gates of Olympus keren herhaaldelijk terug in uitbreidingen en varianten, wat wijst op een voorkeur voor het doorontwikkelen van bewezen concepten boven eenmalige losse titels.

Ons eindoordeel

Sterke punten

  • Gemarkeerde vermenigvuldigers tot x1024 blijven zichtbaar op het raster, zodat iedereen aan tafel elke opbouw stap voor stap kan volgen.
  • Tumble-ketens en scatter-combinaties tot 50.000x inzet maken elke ronde een gedeeld schouwspel in plaats van een stille spin.

Waar het spel tekortschiet

  • Hoge volatiliteit betekent lange droge reeksen waarin de hele tafel wacht zonder dat er iets gebeurt.
  • Super Free Spins en Super Spin 2 kosten 500x tot 250x de inzet, wat gezamenlijk spelen snel duur maakt.

Vragen die vaak terugkomen

Hoe werkt het Multiplier-systeem op het rooster van Sugar Rush Super Scatter?

Elke exploderende winnende symbool markeert zijn vakje; bij een tweede explosie op hetzelfde vakje verschijnt een Multiplier die start op x2 en verdubbelt tot maximaal x1024. In het basisspel verdwijnen de markeringen na elke Tumble-reeks, maar tijdens Gratis spins blijven ze de hele ronde staan en groeien.

Wat doet het Super Scatter-symbool precies?

De Super Scatter telt mee als gewone Scatter voor de trigger van Gratis spins en betaalt daarnaast een eigen combinatiewinst: 100x, 500x, 5000x of 50.000x de totale inzet bij 1 tot 4 Super Scatters in een combinatie van 3 of meer Scatter-symbolen. De 50.000x is tevens de maximale winst van het spel.

Wat is het verschil tussen standaard Gratis spins en Super Free Spins?

Standaard Gratis spins starten zonder markeringen; Super Free Spins beginnen met een x2 Multiplier op alle 49 vakjes van het 7x7-rooster. Super Free Spins zijn alleen beschikbaar via de koopfunctie voor 500x de inzet, tegen 100x voor de standaard versie, met een RTP van respectievelijk 96,55% en 96,50%.

Welke speciale inzetten zijn er en wat kosten ze?

Drie opties naast normaal spel: de Ante Bet voor 5x de inzet verhoogt de kans op Gratis spins met factor 10, Super Spin 1 voor 10x de inzet plaatst willekeurige start-Multipliers van x2 tot x128, en Super Spin 2 voor 250x de inzet start elke spin met x32 op het hele rooster. De RTP ligt dan op 96,56%, 96,50% en 96,52%.

14-10-2026 Publicatiedatum

Sugar Rush Super Scatter Waag een gok met echt geld