Sugar Rush 1000

Hoe Sugar Rush 1000 werkt: uitleg van de Cluster pays-slot

van Pragmatic Play

RTP
96,53%
Volatiliteit
Hoog
Max. winst
25.000x
Rollenindeling
7x7
Winnen op verschillende manieren
Cluster pays
Verschenen
18-03-2024

Blijvende markeringen in Sugar Rush 1000 maken groei per Tumble zichtbaar

De Super Free Spins van Sugar Rush 1000 zijn alleen te bereiken via een aankoop van 500x de inzet, en dat is meteen zichtbaar: alle 49 vakjes van het 7x7-veld beginnen met een vermenigvuldiger van x2. Wie meekijkt hoeft niets te raden, want de waarde van de ronde ligt als gouden tegels over het hele scherm. Elke Cluster Pays-combinatie die op zo'n gemarkeerd vakje ontploft, verdubbelt de Multiplier daar, en omdat de markeringen de hele ronde blijven liggen, groeit de spanning zichtbaar per Tumble. Zo'n ronde leent zich om te delen: aan de tafel is precies te volgen waar het gebeurt en hoe ver de plek al is opgebouwd. In het basisspel is dat anders; daar verdwijnen alle markeringen zodra de Tumble-reeks stopt en blijft elke draai kort en op zichzelf. De gewone Gratis spins zitten daartussen: de Multipliers blijven wel staan, maar het veld begint kaal.

Waar spelen

  • 1XBET Na een storting van minstens twintig euro wordt vijftien euro als opneembaar saldo bijgeschreven, zonder inzetvereiste. Het bedrag verschijnt na accountverificatie en is direct beschikbaar voor uitbetaling, los van eventuele winst uit het spelen zelf.
    Start met spelen

Deze website bevat commerciële links naar casino's.

Speel voor je plezier en niet om te verdienen. Bepaal vooraf een budget.

18+

Sugar Rush 1000: het raster als geheugen van de ronde

Een spin is hier een keten, geen moment

Super Free Spins in roze tint tonen multiplier-winsten x32 en x24, totale winst $136.20 bij Left 8.

De Tumble maakt van elke spin een keten van zichtbare tussenstanden in plaats van één uitslag. Winnende clusters van vijf of meer verbonden symbolen (Cluster Pays op een raster van 7×7) verdwijnen, de overige symbolen zakken naar beneden en van boven vallen nieuwe aan; dit herhaalt zich tot er geen winnende combinatie meer ligt, en pas dan wordt de totale winst van de keten bij het saldo geteld. Elke stap is daarbij leesbaar: een paneel links somt per tumble de gevallen clusters op met grootte, symbool, toegepaste Multiplier en bedrag, terwijl de winnende cellen oplichten en de rest van het raster dimt. De tussenstand van een spin is hier dus geen interne toestand maar een openbaar verloop: wie meekijkt, ziet dezelfde ronde als de speler. Uit het bronmateriaal blijft onduidelijk of dat paneel bij meer dan vijf clusters scrollt; in een vastgelegde spin ligt de eindstand van $136.20 hoger dan de vijf zichtbare rijen bij elkaar ($129.00).

Hoe lang een gemarkeerde plek blijft bestaan

Free Spins ronde met paarse achtergrond en drie SCATTER-symbolen, teller staat op Free Spins Left 9.
ModusStart van de markeringLevensduurTe bereiken via
BasisspelAlleen na de tweede explosie op dezelfde celEén tumble-keten; daarna gewistAltijd actief
Gratis spinsLeeg raster; opbouw vanaf nulDe hele ronde; groeit over spins heen3 tot 7 Scatters, of aankoop voor 100x de inzet
Super gratis spinsAlle 49 cellen beginnen op x2De hele ronde; eerste groei gaat naar x4Alleen via aankoop voor 500x de inzet

Opbouw binnen de ronde, met een harde kap op de tijd

Omdat de markeringen tijdens de Gratis spins blijven staan, verschuift het zwaartepunt van de ronde naar het einde: vroege spins markeren cellen, latere spins spelen clusters bovenop Multipliers die per explosie verdubbelen tot maximaal x1024. In een vastgelegde Super-ronde van tien spins stonden halverwege al plekken van x64 en x54; een cluster van vijf bananen, normaal $1.00 waard, leverde op een x64-plek $64.00. Diezelfde ronde, gekocht voor 500x de inzet ($1,000.00 bij een inzet van $2.00), eindigde op een totaal van $149.60: de opbouw verandert de verdeling over de tijd, niet de uitkomst zelf, wat past bij de gepubliceerde volatiliteit Hoog. De maximale winst van 25,000x de inzet kapt de ronde bovendien van buitenaf af: zodra het totaal van een ronde die grens bereikt, eindigt deze onmiddellijk en vervallen de resterende spins. De accumulatie heeft dus een plafond dat juist intreedt op het moment dat hij succesvol is.

De ronde blijft achteraf leesbaar

Eindscherm meldt winst van $149.60 uit 10 free spins, credit stijgt naar $99,149.60.

Na afloop legt de build de ronde nog eenmaal vast: het eindscherm herhaalt het totaal en het aantal gespeelde spins, credit en inzet blijven in beeld, en tijdens de ronde zelf was de toestand al continu zichtbaar via de gouden tegels op gemarkeerde cellen, de teller met resterende spins en het winpaneel. De geschiedenis van een ronde hoeft hier niet te worden onthouden of uitgelegd; hij ligt open op het scherm, voor de speler en voor wie meekijkt. De twee koopopties, die de wachttijd tot zo'n ronde inkorten, publiceren een eigen return van 96,52% en 96,44%, tegenover 96,53% in het basisspel. Binnen de serie is dit de derde titel: dat gepubliceerde uitkeringspercentage ligt hoger dan bij Sugar Rush uit 2022 en Sugar Rush Xmas uit 2023, en lager dan bij het latere Sugar Rush Super Scatter. Onbeslist blijft de samenstelling van de speciale rollen tijdens de Gratis spins; de regels vermelden hun bestaan, maar geen verdeling.

Inzet kiezen en spelen

Cluster pays vormt de basis van Sugar Rush 1000, een Pragmatic Play-titel op een raster van 7 bij 7: groepen van vijf of meer aan elkaar grenzende gelijke symbolen bepalen de winst. De ronde volgt een vaste cyclus van inzet kiezen, spin starten en de Tumble-keten afwachten, met Scatter-symbolen als toegang tot Gratis spins.

Inzet instellenDe inzet per ronde ligt tussen $0.20 en $240.00. De plus- en minknop passen die aan en openen tevens het BET MENU, met de totale inzet in coins en in cash. CREDIT en BET tonen saldo en actuele inzet; aanklikken zet de weergave om.
De spin startenDe spin-knop start de ronde; op het toetsenbord starten en stoppen SPACE en ENTER de spin eveneens. AUTOPLAY voert dezelfde actie automatisch uit, tot maximaal 100 spins achter elkaar.
Tumble-keten en MultiplierWinnende clusters verdwijnen na uitbetaling; de Tumble vult lege plekken van bovenaf tot geen nieuwe winst valt. Elke explosie markeert de positie: een tweede treffer zet een Multiplier van x2 neer, die daarna verdubbelt tot x1024. Na de keten gaat de winst naar het saldo; markeringen worden gewist.
Scatter en Gratis spins3 tot 7 Scatter-symbolen leveren 10 tot 30 Gratis spins op. Daarin blijven markeringen en Multipliers staan en groeien door. BUY FREE SPINS (100x inzet) en BUY Super FREE SPINS (500x inzet) openen de feature zonder scatter-treffer; de Super-variant begint met x2 op elke positie.

Screenshots van het spel

Congratulations-animatie start met lege roze winstbalk, terwijl Free Spins Left 10 nog actief is.
Vervolgscherm toont het aantal gewonnen free spins: 10, met credit $99,691.00 en bet $3.00.
Super Free Spins met roze achtergrond en twee SCATTER-symbolen, teller toont Super Free Spins Left 9.
Bevestigingspopup voor Buy Free Spins toont prijs $300.00 met kruis- en vinkknop.
Basisspel toont twee Bonus Active-knoppen, drie scattersymbolen en de tekst Good Luck!
Introscherm toont logo Sugar Rush 1000, scatters op de rollen en tekst Win Up To 25,000 X Bet.
×
Congratulations-animatie start met lege roze winstbalk, terwijl Free Spins Left 10 nog actief is.
‹1 / 6›
×
Vervolgscherm toont het aantal gewonnen free spins: 10, met credit $99,691.00 en bet $3.00.
‹2 / 6›
×
Super Free Spins met roze achtergrond en twee SCATTER-symbolen, teller toont Super Free Spins Left 9.
‹3 / 6›
×
Bevestigingspopup voor Buy Free Spins toont prijs $300.00 met kruis- en vinkknop.
‹4 / 6›
×
Basisspel toont twee Bonus Active-knoppen, drie scattersymbolen en de tekst Good Luck!
‹5 / 6›
×
Introscherm toont logo Sugar Rush 1000, scatters op de rollen en tekst Win Up To 25,000 X Bet.
‹6 / 6›

Je speelbudget slim beheren

De beslissingen in Sugar Rush 1000 verschillen in wat zij vastleggen: de koopknoppen openen voor een vast bedrag een ronde met willekeurig spinaantal, een eigen RTP en een onzekere opbrengst; de inzetkeuze bepaalt de schaal van die prijs, van alle uitbetalingen en van de winstlimiet. De eerste keuze ligt na bevestiging vast; de tweede kan per ronde opnieuw.

Gratis spins kopen: vaste prijs, willekeurige opbrengst

100x de inzet opent de gewone Gratis spins; 500x opent de Super-variant, de enige route naar die modus, met x2 op alle 49 vakjes. De knoppen werken vanuit het basisspel na bevestiging; het aantal spins blijft bij aankoop willekeurig en het RTP daalt naar 96,52% of 96,44% (basisspel: 96,53%). Eén vastgelegde Super-ronde eindigde ver onder de prijs; één geval vormt geen verwachting.

Inzetkeuze: één maat voor prijs, winst en limiet

De inzet geldt als reken-eenheid voor alles in de ronde: uitbetalingen, beide koopprijzen (100x en 500x) en de winstlimiet van 25.000x schalen evenredig mee. Aanpassen kan in het basisspel; tijdens een feature zijn de inzetknoppen buiten gebruik weergegeven, dus de startinzet bepaalt prijs en schaal van de hele ronde. De stapgrootte tussen $0.20 en $240.00 is niet vastgelegd.

Basisspel, gratis spins en turbo

Cluster pays vanaf vijf verbonden symbolen, de Tumble en het verdubbelende Multiplier-mechanisme werken in alle drie de speelmodi van Sugar Rush 1000 identiek. Het onderscheid zit in twee afhankelijkheden: hoe een modus geopend wordt en hoe lang gemarkeerde Multiplier-plekken bewaard blijven.

Free Spins ronde in paarse tint toont drie SCATTER-symbolen en teller Free Spins Left 10, bet $3.00.

Base Game

Een Multiplier-plek ontstaat hier pas wanneer op hetzelfde vakje binnen één Tumble-keten tweemaal een symbool uit een winnend cluster explodeert; de bijbehorende Multiplier start op x2 en verdubbelt per volgende explosie tot maximaal x1024. Zodra de keten stopt, worden alle markeringen gewist; niets daarvan blijft bewaard voor een volgende spin. Vanuit deze modus openen drie tot zeven Scatters de Gratis spins.

Free Spins

Het Scatter-aantal op de triggerspin bepaalt de lengte van de ronde: 3, 4, 5, 6 of 7 Scatters leveren 10, 12, 15, 20 of 30 Gratis spins op, en dezelfde staffel geldt opnieuw bij een retrigger onderweg. De ketenafhankelijkheid van het basisspel valt weg: markeringen en hun Multiplier blijven tot het einde van de ronde bestaan en groeien over alle spins heen. Bereikt de rondewinst 25.000x de inzet, dan eindigt de ronde terstond.

Super Free Spins

Alleen een aankoop van 500x de totale inzet opent deze toestand; een gewone spin kan hem niet activeren. De opbouw uit het basisspel is vooraf al doorlopen: alle 49 vakjes beginnen met een Multiplier van x2, dus een eerste nieuwe explosie op een vakje levert meteen x4 op. Het Scatter-aantal op de koop-spin bepaalt het aantal spins (10 tot 30); persistentie en de limiet van 25.000x komen overeen met de gewone Gratis spins.

Symbolenoverzicht met uitbetalingen

Regelpagina 1/7 geeft uitbetalingstabel per symbool en legt uit dat SCATTER op alle rollen verschijnt.
Symbool Rol in het spel x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15
Pink Round CandyHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange HeartHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple BananaHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green StarHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red Gummy BearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple Gummy BearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange Gummy BearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter

Alle bonussen op een rij

Koopfunctie van de bonus
Ja
  • Free SpinsAl vanaf de startKost 100,00x
  • Super Free SpinsKost 500,00x

Inzetmogelijkheden

Inzet vanaf
0,20
Maximale inzet
240,00
Valuta van de inzet
USD

Werkt op jouw apparaat?

Automatische spins
Ja

De serie van dit spel

Sugar Rush

Totaal aantal spellen per serie4

Sugar Rush 1000 is de derde van vier builds uit de serie en behoudt het 7x7-clusterrooster met tumble en vermenigvuldigingsvakjes van de oorspronkelijke Sugar Rush en Sugar Rush Xmas, maar verdubbelt de maximale winst van 5.000x naar 25.000x inzet. Waar de oudere delen hun vakjes maximaal tot x128 laten oplopen, reikt die limiet hier tot x1024. Als enige van de vier voegt deze versie een Super Free Spins-modus toe, koopbaar voor 500x inzet, waarin alle 49 velden al met een x2-vermenigvuldiger starten. De rtp stijgt licht naar 96,53 procent.

Thema en verhaallijn

Eten en drinken

Alle bonusfuncties op een rij

  • Cluster Pays
  • Gratis spins
  • Multiplier
  • Scatter
  • Tumble

Kennismaken met de ontwikkelaar

Pragmatic Play

Pragmatic Play levert zijn volledige portfolio via één API-integratie, wat operators overal ter wereld snelle, uniforme toegang geeft tot het aanbod van deze ontwikkelaar. Het bedrijf is vanuit Gibraltar actief, met kantoren onder meer in Malta, het Verenigd Koninkrijk, Roemenië, Bulgarije, Servië, India en Argentinië, en is gelicentieerd door onder andere de Malta Gaming Authority en de UK Gambling Commission. In de gemirrorde catalogus overheersen video slots ruim, aangevuld met kleinere reeksen scratch cards, crash- en tafelspellen. Series als Wolf Gold, Big Bass, Sweet Bonanza en Gates of Olympus keren herhaaldelijk terug in uitbreidingen en varianten, wat wijst op een voorkeur voor het doorontwikkelen van bewezen concepten boven eenmalige losse titels.

Ons eindoordeel

Sterke punten

  • Tijdens free spins blijven vermenigvuldigingsvakken liggen en groeien tot x1024, dus late spins wegen zwaarder.
  • Het winpaneel somt per cluster symbool, vermenigvuldiger en bedrag op, dus elke ketting is stap voor stap te volgen.

Waar het spel tekortschiet

  • In de demo breekt een inlogvenster de gewone free spins halverwege af, dus die ronde is daar niet af te maken.

Vragen die vaak terugkomen

Hoe ontstaat een winst in Sugar Rush 1000?

Een winst ontstaat uit Cluster pays: minstens 5 gelijke symbolen horizontaal of verticaal verbonden op het 7×7 raster. Alle clusters in één Tumble-stap tellen tegelijk, de keten stopt zonder nieuwe combinatie, en pas daarna wordt het totaal bijgeschreven.

Hoeveel Gratis spins geeft 3 tot 7 Scatter-symbolen?

Drie, vier, vijf, zes of zeven Scatter-symbolen geven 10, 12, 15, 20 of 30 Gratis spins; tijdens de ronde levert dezelfde tabel 10 tot 30 extra spins. Speciale rollen zijn actief en gratis-spinwinst volgt pas na afronding van de cyclus.

Wat blijft in Gratis spins zichtbaar voor de rest van de tafel?

De multiplierplekken blijven staan en groeien mee over spins heen: na de eerste explosie is een plek gemarkeerd, vanaf de tweede explosie x2, daarna verdubbelend tot x1024. In het basisspel verdwijnen ze na de Tumble-keten; in Super Free Spins beginnen alle 49 vakken op x2.

Hoe werken de kosten en het RTP van de bonuskoop?

BUY FREE SPINS kost 100× de inzet en heeft 96,52% RTP; BUY SUPER FREE SPINS kost 500× en heeft 96,44%, tegenover 96,53% in het basisspel. Bij aankoop landen 3 tot 7 Scatter-symbolen willekeurig en bepalen zo 10 tot 30 spins.

Wat gebeurt er bij de maximale winst van 25.000×?

De ronde eindigt direct zodra het rondetotaal 25.000× de inzet bereikt, in het basisspel en in Gratis spins. De winst wordt toegekend tot aan die grens en alle resterende spins of features vervallen.

Welke clusters zijn op het raster het meest waardevol?

De roze ronde snoepbol is de hoogste betaalde: een cluster van 15+ levert 150×, gevolgd door het oranje hart met 100× en de paarse banaan met 60×. De rode, paarse en oranje gummybeer delen dezelfde vorm, dus kleur is het enige directe verschil.

17-09-2026 Publicatiedatum 23-09-2026 Update van

Sugar Rush 1000 Waag een gok met echt geld