Sugar Rush

De gratis demo van Sugar Rush

van Pragmatic Play

RTP
96,50%
Volatiliteit
Hoog
Max. winst
5.000x
Rollenindeling
7x7
Winnen op verschillende manieren
Cluster pays
Verschenen
30-06-2022

In de gratis spins blijven markeringen staan en groeit elke multiplier door

Na elke spin in het basisspel van Sugar Rush wordt het raster gewist: de markeringen en vermenigvuldigers die de Tumble-reeks heeft opgebouwd, verdwijnen zodra die eindigt. De gratis spins — te koop voor honderd keer de inzet of te openen met drie of meer Scatter-symbolen — zetten die schakelaar om: daar blijft elke markering staan en groeit de Multiplier erop verder, spin na spin. Op de tiende en laatste spin stonden twaalf paarse beren elk op een veld met x20; de uitsplitsing las 6 dollar x20 = 120 dollar, binnen een spinwinst van 159,40 dollar. Zo blijft de opbouw van de ronde op het raster zelf leesbaar, tot de grens van 5.000 keer de inzet haar onmiddellijk beëindigt.

Waar spelen

  • 1XBET Na een storting van minstens twintig euro wordt vijftien euro als opneembaar saldo bijgeschreven, zonder inzetvereiste. Het bedrag verschijnt na accountverificatie en is direct beschikbaar voor uitbetaling, los van eventuele winst uit het spelen zelf.
    Start met spelen

Deze website bevat commerciële links naar casino's.

Speel voor je plezier en niet om te verdienen. Bepaal vooraf een budget.

18+

Sugar Rush: wat blijft staan, wat wordt gewist en wanneer

Eén draai is een reeks met een eigen verleden

Grid toont gouden multiplier-tags x2, x2, x4, x2 op één kolom, scatter-symbool zichtbaar, WIN $6.00.

Sugar Rush speelt op een vast rooster van 7x7 met Cluster Pays: blokken van minimaal vijf horizontaal of verticaal verbonden gelijke symbolen betalen, waarna de Tumble ze verwijdert, de overgebleven symbolen laat zakken en van bovenaf aanvult, tot een val geen winnend blok meer oplevert. Die herhaalde evaluatie voedt de Multiplier-spots: de eerste explosie op een veld markeert het, de tweede legt er een x2 op en elke volgende explosie op hetzelfde veld verdubbelt de waarde, tot maximaal x128; dekt een winnend blok meerdere gemarkeerde velden, dan worden die vermenigvuldigers opgeteld voordat ze op de winst worden toegepast. Eén betaalde draai heeft daardoor een zichtbaar verleden, afleesbaar aan de gouden xN-labels op het rooster. Dat verleden is beperkt tot de reeks: zodra de Tumble eindigt, wist het basisspel alle markeringen en begint de volgende draai op een schoon veld.

De bonus verschuift de reset naar het einde van de ronde

Free spins-ronde met paarse achtergrond, FREE SPINS LEFT-paneel, meerdere multiplier-tags en WIN $13.00.

Binnen de Gratis spins geldt de omgekeerde resetregel: gemarkeerde velden en hun Multiplier blijven de hele ronde staan en groeien over elke resterende spin en elke Tumble daarbinnen; pas aan het einde van de ronde wordt het rooster gewist. Het gewicht van de ronde verschuift daardoor naar de latere spins. De documentatie legt de tiende en laatste spin van een ronde van tien vast: een blok van twaalf paarse gummibeertjes stond op velden met x20 en leverde $6,00 x20 = $120,00 op, het grootste deel van een spinwinst van $159,40; het rondetotaal kwam op $185,00. De regels melden verder dat er speciale rollen in het spel zijn tijdens de feature, maar waarin die van het basisspel verschillen wordt nergens gekwantificeerd; dat blijft een benoemd mechaniek, geen aantoonbaar voordeel. De bonus leest daardoor als opeenhoping van eerder behaalde posities, niet als tien losse kansen.

De ronde kan zichzelf verlengen

Scatters ergens op het roosterGratis spins (trigger en retrigger)
310
412
515
620
730

De getallen komen later dan de gebeurtenis

Paarse 'NICE!'-overlay met gouden winstbord $14.06 en vallende muntjes tegen stralende achtergrond.

De schermgetallen van Sugar Rush lopen achter het spelverloop aan. Winsttellers tellen op vanaf nul in plaats van direct het eindbedrag te tonen: een vastgelegd basisspelbeeld toont WIN $1,17 terwijl de twee winnende blokken op het rooster $1,00 en $0,60 aangeven, samen $1,60, en een NICE-plakkaat met $14,06 bleek een tussenstap op weg naar een spintotaal van circa $39,40. Tijdens de Gratis spins blijft bovendien het CREDIT-saldo bevroren op de waarde direct na de aankoop, in de vastgelegde ronde $99.783,80, en springt het pas op het eindscherm naar $99.968,80, exact het rondetotaal van $185,00 erbij. Gevolg: alleen de eindpunten zijn betrouwbare toestanden, de stilstaande teller na afloop van de animatie en het totaalscherm na de ronde; alles daartussen is lopende presentatie, geen actuele stand van het saldo.

Wachten aan de voorkant, plafond aan de achterkant

Op sessieniveau begrenzen twee regels de tijd. Aan de voorkant het wachten op de bonus: volatiliteit Hoog betaalt volgens de eigen regeltekst gemiddeld minder vaak uit, en de ronde kopen voor 100x de totale inzet, $200,00 bij de demo-inzet van $2,00, snijdt dat wachten af maar levert willekeurig 3 tot 7 scatters; de aankoop koopt toegang, geen lengte, en het RTP blijft 96,50% met of zonder aankoop. Aan de achterkant het plafond: het maximum van 5.000x de inzet geldt in basisspel en bonus gelijk, en bereikt een bonusronde dat plafond, dan eindigt hij ter plekke en vervallen de resterende spins. Binnen de serie publiceert geen later deel een lager rendement dan dit origineel uit 2022: Sugar Rush Xmas noteert dezelfde 96,50%, Sugar Rush 1000 en Sugar Rush Super Scatter een hoger percentage. Deze opbouw levert bovendien zichtbaarheid op: de markeringen op het rooster tonen wat eerder in de reeks of de ronde is gebeurd, waardoor ook een solitaire sessie een aantoonbaar verloop krijgt in plaats van een rij losse, stille uitslagen.

Inzet kiezen en spelen

Sugar Rush (Pragmatic Play, 2022) is een Zoetigheden-slot met Cluster pays op een 7x7-rooster, volatiliteit Hoog en een maximale winst van 5000x de inzet. Gewonnen wordt met blokken van minimaal vijf gelijke symbolen. De lus per beurt: inzet bepalen, draaien, de uitkomst afwachten en opnieuw kiezen.

Het spel openenEerst verschijnt een promoscherm met de volatiliteitsbadge en de tekst WIN UP TO 5,000 X BET. Klik op de ronde zwart-witte enterknop om het 7x7-speelveld te laden. Het vinkvak DON'T SHOW NEXT TIME slaat dit scherm voortaan over.
Inzet kiezen en draaienDe knoppen - en + passen de totale inzet aan ($0.20 tot $240.00) en openen een menu waarin BET en COIN VALUE apart instelbaar zijn. SPIN, SPACE of ENTER start de draai; AUTOPLAY speelt een gekozen aantal beurten automatisch.
Tumble, Multiplier en Gratis spinsWinnende blokken betalen uit, exploderen en de Tumble vult het rooster bij tot geen nieuwe winst valt. Explodeert een vakje opnieuw, dan verschijnt een x2-Multiplier die verdubbelt tot x128. Drie of meer Scatter-symbolen geven 10 tot 30 Gratis spins; BUY FREE SPINS kost 100x de inzet.

Screenshots van het spel

Openingsscherm toont het rooster, raket-gumballdispenser, volatiliteit 5/5 en WIN UP TO 5,000 X BET.
Tijdens de laatste free spin zorgt een x20-multiplier op 12 paarse beertjes voor een winst van $159.40.
Vallende grote snoepgrafieken en de banner BONUS ACTIVE kondigen de free spins-ronde aan, met 10 spins over.
Mid-animatie van een tumble: kolommen 5 tot 7 zijn nog leeg terwijl FREE SPINS LEFT 8 resteert.
Een los scatter-symbool op de eerste kolom retriggert de bonus niet; nog 6 free spins resteren.
Pop-up bevestigt de aankoop van free spins voor $200, met rode X- en groene vinkjesknop.
×
Openingsscherm toont het rooster, raket-gumballdispenser, volatiliteit 5/5 en WIN UP TO 5,000 X BET.
‹1 / 6›
×
Tijdens de laatste free spin zorgt een x20-multiplier op 12 paarse beertjes voor een winst van $159.40.
‹2 / 6›
×
Vallende grote snoepgrafieken en de banner BONUS ACTIVE kondigen de free spins-ronde aan, met 10 spins over.
‹3 / 6›
×
Mid-animatie van een tumble: kolommen 5 tot 7 zijn nog leeg terwijl FREE SPINS LEFT 8 resteert.
‹4 / 6›
×
Een los scatter-symbool op de eerste kolom retriggert de bonus niet; nog 6 free spins resteren.
‹5 / 6›
×
Pop-up bevestigt de aankoop van free spins voor $200, met rode X- en groene vinkjesknop.
‹6 / 6›

Je speelbudget slim beheren

Vastgelegde keuzes bij Sugar Rush: de Gratis spins kopen of op Scatters wachten, het inzetniveau en het speeltempo. De koop verandert alleen het tijdstip van de ronde tegen 100x de inzet, de inzet schaalt alleen de bedragen en het tempo alleen de snelheid; geen van de drie wijzigt de vastgelegde RTP van 96.50% of de volatiliteit Hoog.

Gratis spins kopen in het basisspel

BUY FREE SPINS staat alleen in het basisspel en opent de ronde direct voor 100x de dan geldende inzet; na bevestiging wordt de inzet afgeschreven en start de ronde. De toegekende 3 tot 7 Scatters blijven willekeurig, dus ook het minimum van tien spins blijft mogelijk. De RTP is gelijk aan die van het basisspel (96.50%): de koop vervroegt de ronde zonder het verwachte rendement te wijzigen.

Inzetniveau: alleen de bedragen schalen mee

De totale inzet ($0.20 tot $240.00) is in het basisspel tussen beurten aan te passen, ook nog in het bevestigingsscherm van de koopronde. Uitbetalingen en de koopprijs van 100x schalen evenredig mee; RTP (96.50%) en volatiliteit Hoog veranderen niet en de winstlimiet blijft 5000x de inzet. De keuze bepaalt daarmee alleen de absolute blootstelling per draai of aankoop, niet de verhoudingen.

Speeltempo en autoplay

QUICK SPIN, TURBO SPIN, SKIP SCREENS en AUTOPLAY met een schuif voor het aantal beurten staan los van de inzet en bepalen alleen tempo en het aantal handelingen. Gevolg: bij gelijke inzet per draai staat er per tijdseenheid meer op het spel. Een effect van deze instellingen op de uitkomst per draai is niet vastgelegd.

Basisspel, gratis spins en turbo

De levensduur van een markering scheidt de twee speltoestanden: in het basisspel verdwijnt elke Multiplier Spot aan het einde van de Tumble-reeks van een spin, tijdens de Gratis spins blijft hij tot het einde van de ronde bestaan. Het 7x7-raster, Cluster Pays en de Tumble werken in beide toestanden identiek.

Congratulations-scherm meldt 10 gewonnen free spins, met FREE SPINS LEFT 10 en credit $99,783.80 onderin.

Base Game

Iedere draai begint met een schoon raster: er staan geen markeringen. De eerste explosie op een vakje markeert het alleen; de tweede op datzelfde vakje plaatst een Multiplier van x2, en elke volgende explosie verdubbelt die waarde verder, tot x128. Zodra een Tumble geen nieuwe winst meer oplevert, eindigt de reeks en worden alle markeringen gewist.

Free Spins

3, 4, 5, 6 of 7 Scatters leveren respectievelijk 10, 12, 15, 20 of 30 spins op; dezelfde tabel geldt bij retriggers. De ronde is ook te koop voor 100x de inzet, met willekeurig 3 tot 7 Scatters. Multiplier Spots worden hier niet per draai gewist: ze blijven de hele ronde staan en verdubbelen verder tot x128. De winst wordt pas bijgeschreven als de ronde eindigt; bij 5000x de inzet gebeurt dat meteen.

Symbolenoverzicht met uitbetalingen

Regelboek pagina 1/7 geeft uitbetalingstabellen voor elk symbool, van roze lolly tot de scatter-dispenser.
Symbool Rol in het spel x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15x3x4
Pink round lollipop/gumballHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple/magenta jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple/violet gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter15,0020,0030,0010,0012,00

Alle bonussen op een rij

Koopfunctie van de bonus
Ja
  • Buy Free SpinsAl vanaf de startKost 100,00x

Inzetmogelijkheden

Inzet vanaf
0,20
Maximale inzet
240,00
Valuta van de inzet
USD

Werkt op jouw apparaat?

Automatische spins
Ja

De serie van dit spel

Sugar Rush

Totaal aantal spellen per serie4

Sugar Rush (2022) is het oudste van de vier delen in de reeks en legt de vaste basis: een 7x7-clusterraster met tumble, vermenigvuldigingsvakjes die vanaf x2 verdubbelen en tijdens de gratis spins blijven staan, plus één koopoptie van 100x de inzet. De grenzen zijn hier het krapst gesteld: vakjes stoppen bij x128 en de winst bij 5000x. Sugar Rush Xmas neemt die cijfers ongewijzigd over en vervangt alleen het snoepdecor door kerst; Sugar Rush 1000 verruimt ze naar x1024 en 25.000x met een tweede koopoptie van 500x, terwijl Super Scatter tot 50.000x gaat en een extra scattersymbool en zijweddenschappen toevoegt.

Thema en verhaallijn

Zoetigheden

Alle bonusfuncties op een rij

  • Cluster Pays
  • Gratis spins
  • Multiplier
  • Scatter
  • Tumble

Kennismaken met de ontwikkelaar

Pragmatic Play

Pragmatic Play levert zijn volledige portfolio via één API-integratie, wat operators overal ter wereld snelle, uniforme toegang geeft tot het aanbod van deze ontwikkelaar. Het bedrijf is vanuit Gibraltar actief, met kantoren onder meer in Malta, het Verenigd Koninkrijk, Roemenië, Bulgarije, Servië, India en Argentinië, en is gelicentieerd door onder andere de Malta Gaming Authority en de UK Gambling Commission. In de gemirrorde catalogus overheersen video slots ruim, aangevuld met kleinere reeksen scratch cards, crash- en tafelspellen. Series als Wolf Gold, Big Bass, Sweet Bonanza en Gates of Olympus keren herhaaldelijk terug in uitbreidingen en varianten, wat wijst op een voorkeur voor het doorontwikkelen van bewezen concepten boven eenmalige losse titels.

Ons eindoordeel

Sterke punten

  • Explosies markeren hun vak en verdubbelen per nieuwe hit tot x128; in gratis spins blijft dat de hele ronde zichtbaar.
  • Winstblokken knallen weg en nieuwe symbolen vallen aan; één draai wordt zo een reeks klappen in plaats van één uitslag.
  • Elke winnende cluster wordt uitgesplitst met bedrag en multiplier; de ronde is klap voor klap na te lezen.

Waar het spel tekortschiet

  • Hoge volatiliteit betekent lange stille reeksen tussen de klappen; extra voelbaar aan een eenzame kast.
  • Bereikt een bonusronde de 5000x-grens, dan is hij meteen voorbij en gaan de ongespeelde spins verloren.

Vragen die vaak terugkomen

Hoe worden winsten gevormd in Sugar Rush?

Sugar Rush van Pragmatic Play speelt op een rooster van 7 x 7 met Cluster Pays: een winst ontstaat uit een blok van minimaal vijf gelijke symbolen die horizontaal of verticaal verbonden zijn, niet diagonaal. Er zijn geen winlijnen. Per blok telt alleen de hoogste combinatie, en winsten van meerdere blokken in dezelfde beurt worden bij elkaar opgeteld.

Wat doet de Tumble na een winnende draai?

De Tumble verwijdert na elke winst de winnende symbolen: de resterende symbolen zakken naar beneden en nieuwe vallen van boven in het rooster. Dit herhaalt zich tot er geen nieuw winnend blok meer ontstaat. Alle winsten van zo'n reeks worden opgeteld en als één totaal uitbetaald, waardoor één draai meerdere opeenvolgende uitbetalingen kan bevatten.

Hoe werken de Multiplier-plekken in Sugar Rush?

Elk exploderend winnend symbool markeert zijn plek op het rooster. De eerste explosie markeert alleen; de tweede explosie op dezelfde plek zet er een Multiplier van x2, en elke volgende explosie verdubbelt die waarde, tot maximaal x128. Treft één winst meerdere gemarkeerde plekken, dan worden die vermenigvuldigers opgeteld. In het basisspel wordt alles na elke draai gewist.

Hoeveel gratis spins leveren de Scatters op?

Drie, vier, vijf, zes of zeven Scatters waar dan ook op het rooster leveren 10, 12, 15, 20 of 30 Gratis spins op. Dezelfde tabel geldt tijdens de ronde zelf, dus drie of meer extra Scatters voegen opnieuw 10 tot 30 spins toe. De Scatter betaalt zelf niets uit en dient alleen als trigger voor de ronde.

Wat verandert er tijdens de ronde met Gratis spins?

Tijdens de Gratis spins blijven de Multiplier-plekken staan en groeien ze verder over de hele ronde, in plaats van na elke draai te resetten; de ronde speelt op speciale rollen met een paarse achtergrond. Het saldo wordt pas na afloop van de hele ronde bijgewerkt: de winst per draai is onderweg alleen zichtbaar in het winstveld en aan het einde in het eindscherm.

Wat is de maximale winst van Sugar Rush?

De maximale winst is 5.000x de totale inzet, zowel in het basisspel als tijdens de Gratis spins. Wordt die grens in een Gratis-spinsronde bereikt, dan eindigt de ronde onmiddellijk: de winst wordt uitgekeerd en alle resterende spins vervallen.

Wat zijn de RTP en de volatiliteit van Sugar Rush?

De theoretische RTP is 96,50% en de volatiliteit is Hoog, aangegeven met vijf van vijf bliksemschichten. De RTP blijft 96,50% wanneer de Gratis spins worden gekocht. Hoge volatiliteit betekent dat uitbetalingen gemiddeld minder vaak vallen, maar dat de kans op een grote winst in korte tijd groter is.

Waarom verandert het winstbedrag nog nadat een draai is afgelopen?

De winstteller van Sugar Rush telt op vanaf nul in plaats van direct het eindbedrag te tonen; het zichtbare cijfer tijdens die animatie is dus een tussenstand, niet de winst. Betrouwbaar is het bedrag pas als de animatie is afgerond. Bij de Gratis spins is het definitieve totaal van de ronde pas zichtbaar op het eindscherm.

05-10-2026 Publicatiedatum